5-lecie WK Consulting Usługi doradczo-szkoleniowe

W ub. sobotę miałam zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w uroczystym bankiecie z okazji 5-lecia firmy WK Consulting - Wioleta Kryń.
W ramach działalności swojej firmy Wioleta Kryń pozyskała dla klientów z województwa lubelskiego i podkarpackiego 100 mln złotych ❗️❗️❗️ Ogromny sukces nie sprawił jednak, że zapomniała, o tym jak wiele osób znajduje się w trudnej sytuacji życiowej – niejednokrotnie aktywnie wspierała lub organizowała zbiórki dzięki którym los wielu osób odmienił się. Wioleta Kryń jesteś kobietą niezwykłą! 👏
Dziękuję, że mogę współpracować z tak wspaniałymi, inspirującymi osobami. Dziękuję również za zaufanie, uznanie i nieocenione wsparcie.
Na koniec jeszcze raz pragnę złożyć całemu zespołowi WK Consulting - Wioleta Kryń kolejnych lat pełnych sukcesów, szerokich perspektyw rozwoju, satysfakcji zawodowej oraz pomyślności w życiu osobistym. Przez pierwsze 5 lat działalności firma wspaniale się rozwijała, dlatego nie mam wątpliwości, że kolejne lata przyniosą następne wspaniałe sukcesy, czego oczywiście Wam życzę!
Radca prawny Agata Różańska-Ćwiek